Katolicki Ośrodek Adopcyjny i Opiekuńczy (jednostka Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia)
serdecznie zaprasza na kolejną edycję konferencji naukowo-metodycznej „Świat bez FASD”,
która odbędzie się 19.10.2021 (wtorek) w godz. 9:00-14:00 w Opolu i zostanie zorganizowana w trybie on-line za pośrednictwem platformy Zoom.

Rekrutacja będzie się odbywać za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego, który jest już zamieszczony na stronie internetowej Fundacji tj. https://dfoz.pl/2021/10/swiat-bez-fas-2021-zapisy/

Konferencja jest dedykowana przede wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół i placówek zlokalizowanych na terenie Opola. Zapraszamy również przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji działających w sferze pomocy społecznej oraz wszystkie inne osoby szczerze zatroskane o funkcjonowanie dzieci z trudnościami rozwojowymi, wynikającymi m.in.  z FASD – Alkoholowego Zespołu Płodowego.

Prelegentkami  na naszej konferencji będą:
  • Teresa Jadczak-Szumiło – wybitna specjalistka diagnostyki FAS/FASD;
  • Agnieszka Sajewicz – psycholog/psychoterapeuta;
  • Emilia Lichtenberg-Kokoszka – doktor nauk humanistycznych, dyplomowana położna;
  • Jolanta Rybicka – psychoterapeuta, terapeuta SI;
  • Grażyna Korasiak – neurologopeda;
  • Beata Rega – rodzic zastępczy.
Odpowiedzi na ewentualne pytania w sprawie konferencji można uzyskać pod numerem telefonu:  tel./fax 77 44-10-260 bądź adresem e-mail:marketing@dfoz.pl  lub wsparcie@dfoz.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy do zarezerwowania terminu i rejestracji na to wyjątkowe spotkanie.
Zapraszamy!