Zmiany w dziennym rozkładzie zajęć

Zajęcia w dniu 16 grudnia 2016 r.

Zajęcia dydaktyczne ks. dra Grzegorza Gury w dniu 16 grudnia 2016 r.
przeprowadzone zostaną na terenie Zakladu Karnego nr 1 oraz  Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcah Opolskich.

Zajęcia 12-16.12.2016r.

dla studentów I, II i III roku
kierunku Teologia kapłańska i pastoralna

W 1. tygodniu wykładowym, tj. od 12 do 16 grudnia 2016 r., zajęcia prowadzone przez ks. prof. Norberta Widoka zostaną zastąpione innymi zajęciami według poniższych ustaleń:
Wtorek
Rok III: g.   8.00–9.45 –   Egzegeza S.T. (ks. dr A. Demitrów) zamiast J. łacińskiego (s. 5);
Rok II:  g. 16.45–17.15 – Wstęp ogólny (ks. dr A. Demitrów) zamiast Patrologii (s. 16);

W tej kategorii znajdziecie Państwo zmiany w dziennym rozkładzie zajęć. Wpisy będą widoczne  jeśli będą występować.