Zmiany w dziennym rozkładzie zajęć

Zajęcia ks. dr-a Mateusza Potocznego

Dnia 6.12.2017r. zamiast zajęć ks.dr-a Mateusza Potocznego dla studentów studiów doktoranckich teologii, odbędą się zajęcia o. prof. dr-a hab. Andrzeja Jasińskiego.

Dnia 7.12.2017r. zajęcia ks. dr-a Mateusza Potocznego nie odbędą się i zostaną odpracowane w najbliższym możliwym terminie.

Zajęcia dr Emilii Lichtenberg-Kokoszki

Dnia 1 grudnia 2017r (piątek)
fakultet (1.12.2017r): Rozwój człowieka w różnych fazach życia
nie odbędzie się z powodu choroby wykładowcy

W tej kategorii znajdziecie Państwo zmiany w dziennym rozkładzie zajęć. Wpisy będą widoczne  jeśli będą występować.