Zmiany w dziennym rozkładzie zajęć

Zajęcia ks. dra Grzegorza Gury

Zajęcia ks. dra Grzegorza Gury z dnia 13 marca 2018 r. zostają przeniesione na inny termin. Nowy termin zostanie ustalony w porozumieniu ze studentami.

Zajęcia ks. dr-a Mateusza Potocznego

Wtorkowe (20.02.2018) zajęcia ks. dr-a Mateusza Potocznego nie odbędą się i zostaną odpracowane w ustalonym wcześniej terminie.

Zajęcia ks. mgra Adama Kondysa

Zajęcia ks. mgra Adama Kondysa w okresie od 20.02 do 15.03 br. są odwołane. Wykładowca przebywać będzie na zwolnieniu lekarskim.

Zajęcia ks. dr-a Andrzeja Ochamana

W dniach 21-22.02 następujące zajęcia zostają odwołane z powodu wyjazdu:

– Socjologia rodziny – ćw. I mgr NOR
– Problem kryzysu rodziny… – konw. doktoranckie dla teologii
– Rodzina w kontekście… – konw. I mgr NOR

– KNS  – wykład III teologia
– Podstawy badań statystycznych – fakultet

Zajęcia ks. dra Grzegorza Gury

Zajęcia ks. dra Grzegorza Gury w dniu 05 stycznia 2018 r. nie odbędą się. Zajęcia zostaną odpracowanie w uzgodnionym ze studentami terminie

Zajęcia ks. dr-a Mateusza Potocznego

Dnia 6.12.2017r. zamiast zajęć ks.dr-a Mateusza Potocznego dla studentów studiów doktoranckich teologii, odbędą się zajęcia o. prof. dr-a hab. Andrzeja Jasińskiego.

Dnia 7.12.2017r. zajęcia ks. dr-a Mateusza Potocznego nie odbędą się i zostaną odpracowane w najbliższym możliwym terminie.

Zajęcia dr Emilii Lichtenberg-Kokoszki

Dnia 1 grudnia 2017r (piątek)
fakultet (1.12.2017r): Rozwój człowieka w różnych fazach życia
nie odbędzie się z powodu choroby wykładowcy

W tej kategorii znajdziecie Państwo zmiany w dziennym rozkładzie zajęć. Wpisy będą widoczne  jeśli będą występować.