V Konferencja organoznawcza „Śląskie organy”
Katedra Muzyki Kościelnej i Wychowania Muzycznego WT UO w Opolu oraz Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu zapraszają do udziału w V Konferencji organoznawczej z cyklu „Śląskie organy”, która obędzie się na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego (Opole, ul. Drzymały 1a, sala nr 18) w środę 5 kwietnia br.  Rozpoczęcie konferencji o godz. 9:00. Konferencja organizowana jest pod patronatem honorowym Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych oraz patronatem medialnym Radia Doxa i „Gościa Niedzielnego” (oddział opolski).