Z uwagi na ogłoszenie dodatkowej rekrutacji na wyjazdy studentów w ramach Programu Erasmus+ oraz PO WER, Biuro ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą uprzejmie informuje o przeprowadzeniu dwóch spotkań informacyjnych dotyczących zasad rekrutacji oraz realizacji mobilności.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 10.05.2017 (środa), godz. 11:00 w Auli Błękitnej Collegium Maius, natomiast drugie spotkanie będzie miało miejsce w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego 18.05.2017 (czwartek), godz. 12:00.

Termin zakończenia rekrutacji ustalony został na dzień 26.05.2017.