Giełda Pracy Online, 21.04.2020

Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego to cykliczne wydarzenie, które organizujemy nieprzerwanie od 11 lat. Edycja stacjonarna tegorocznego wydarzenia została przeniesiona na jesień, natomiast chcielibyśmy zapoznać Was z opcją udziału w Giełdzie Pracy Online.
 
Czego możecie się spodziewać w najbliższy wtorek, 21 kwietnia?
 
Profile wystawców – czyli namiastka tego, co zaproponujemy Wam i kogo spotkacie na Uniwersytecie Opolskim jesienią. Przeglądaj profile na stronie www.kariera.uni.opole.pl Oferty pracy, praktyk i staży dostępne są dla zalogowanych studentów i absolwentów w bezpłatnym serwisie akademickim www.biurokarier.edu.pl .
 
Uzupełniając profil zawodowy w serwisie staniesz się atrakcyjnym kandydatem do pracy! Poznaj wystawców przeglądając profile firm i aplikuj samodzielnie na wybrane oferty!
 
Konsultacje z doradcą zawodowym
– wiemy, że część tematów trzeba przepracować indywidualnie i nawet najlepsze artykuły nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z doradcą zawodowym. Przez cały dzień będziemy dyżurować i szlifować Wasze talenty.
 
Szklenia online/ webinary – #zostańwdomu
Eksperci podzielą się z Wami najlepszymi radami! Rynek pracy zmienia się na naszych oczach. Powinniście świadomie przygotować się i wykorzystać czas spędzony w domu na doskonaleniu swoich umiejętności.
 
Podczas Giełdy Pracy Online proponujemy Wam dwa szkolenia online dotyczące autoprezentacji i procesu rekrutacji:
 
Zaskocz rekrutera” – udostępniamy Ci autorski zestaw narzędzi trenerki, który wypracowała latami doświadczeń, m.in. przez prowadzenie rekrutacji i szkoleń dla działów HR.
*Zapisy: https://badania.uni.opole.pl/index.php/92728?lang=pl
 
“Fakty na temat własnej osoby, które chcemy ujawnić. Autoprezentacja celowa czy spontaniczna? Perspektywa rekrutera” – sam zadecyduj jakie wrażenie wywrzesz na pracodawcy.
*Zapisy: https://badania.uni.opole.pl/index.php/79413?lang=pl